Stabilně nízké ceny drogerie a kosmetiky

 
 
DOTAZY NA DOSTUPNOST, OBJEDNÁVKY:
volejte 608065045 nebo pište diskontdrogerie@gmail.com
nebo zanechte zprávu na našem chatu a my se Vám ozveme co nejdříve zpět
 
 
Přejeme Vám příjemné nakupování !
 
 
Toaletní papír Nicky - Forest XXL 2-vrstvý 48 ks 15,4m/role

Toaletní papír Nicky - Forest XXL 2-vrstvý 48 ks 15,4m/role

Nyní nový název Nicky - výrobce totožný.

Skladem více než 30 ks
279,00 Kč

Měrná cena: 0,38 Kč / m

DOVE baby Lullaby box - hrací skříňka pro děti + krém 45g + tělové mléko 200ml + šampon 200ml

DOVE baby Lullaby box - hrací skříňka pro děti + krém 45g + tělové mléko 200ml + šampon 200ml

Hezky hrající mechanická skříňka plechová s obrázky zvířátek.
+ dětská kosmetika dove

Skladem 14 ks
366,00 Kč

Měrná cena: 8 133,33 Kč / kg

FA DEO SPRAY men Sport modrý MINI 50ml

FA DEO SPRAY men Sport modrý MINI 50ml

48 hodinová ochrana proti pocení.
bez aluminiových solí.

Skladem více než 30 ks
29,00 Kč

Měrná cena: 580,00 Kč / l

LUNICO ubrousky do sušičky 20 ks

LUNICO ubrousky do sušičky 20 ks

Parfémované ubrousky do sušičky se změkčovačem. Snižují tvorbu typických záhybů prádla, usnadňují žehlení. Po sušení je prádlo měkké a má příjemnou vůni. Antistatický efekt - zbaví vaše prádlo

Skladem více než 30 ks
42,00 Kč

Měrná cena: 2,10 Kč / ks

Ariel Professional prací prášek Color 7,15 kg 130 PD

Ariel Professional prací prášek Color 7,15 kg 130 PD

Prací prášek na barevné prádlo navržený pro profesionální použití. Vynikající čištění a odstraňování skvrn už při prvním vyprání.

 
799,00 Kč

Měrná cena: 111,75 Kč / kg

Lovela gel white 4,5l 50 pracích dávek

Lovela gel white 4,5l 50 pracích dávek

Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od  prvního dne jejich života. Oceňují je  však i li

Skladem více než 30 ks
298,00 Kč

Měrná cena: 66,22 Kč / l

Indulona Profi Ochranná - červená 100 ml
Skladem více než 30 ks
33,00 Kč

Měrná cena: 330,00 Kč / l

Rochova sůl speciál 200 g

Rochova sůl speciál 200 g

Pro koupel nohou a vanové lázně. Změkčuje vodu, obsahuje prvky minerálních solí, dokonale uvolní a osvěží organismus. Je vhodná zejména pro ošetření

Skladem více než 30 ks
38,00 Kč

Měrná cena: 190,00 Kč / kg

Linteo Satin vlhčený s dubovou kůrou 60 ks

Linteo Satin vlhčený s dubovou kůrou 60 ks

Linteo vlhčený toaletní papír s dubovou kůrou 60ks

Skladem více než 30 ks
30,00 Kč

Měrná cena: 0,50 Kč / ks

UNICHEM RATIMOR měkká návnada Brodifacoum 150 g

UNICHEM RATIMOR měkká návnada Brodifacoum 150 g

Funguje na principu ředění krve. Účinnou látkou je Brodifakum v koncentraci 0,0029%  p style="margin: 0px 0px 0.5em; padding: 0px; line-height: 1.5em; color: r

Skladem více než 30 ks
57,00 Kč

Měrná cena: 380,00 Kč / kg

JED RATIMOR MĚKKÁ NÁVNADA 150G

JED RATIMOR MĚKKÁ NÁVNADA 150G

Funguje na principu ředění krve. Účinnou látkou je Brodifakum v koncentraci 0,0029%  p style="margin: 0px 0px 0.5em; padding: 0px; line-height: 1.5em; color: r

Skladem více než 30 ks
57,00 Kč

Měrná cena: 380,00 Kč / kg

Old Spice Whitewater sprchový gel pro muže Whitewater Mega PACK XXL 1 Litr
Skladem 14 ks
199,00 Kč

Měrná cena: 199,00 Kč / l

Zobrazit více

W7 Cosmetics Cover Up Root Camouflage Kit Blonde 3,5 g

W7 Cosmetics Cover Up Root Camouflage Kit Blonde 3,5 g

W7 Cover Up Root Camouflage Kit v odstínu Blonde je praktický pudr určený k okamžitému zakrytí odrostů a šedivých vlasových kořínků mezi barvením. Pomáhá sjednotit vzhled vlasů a zakrýt viditelné šediny až do dalšího umytí vlasů. Balení obsahuje zrcátko a oboustranný aplikátor pro snadné a přesné nanášení.

Skladem 1 ks
188,00 Kč

Měrná cena: 47 000,00 Kč / kg

Chanteclair Marsiglia prací gel 2070 ml 46 praní

Chanteclair Marsiglia prací gel 2070 ml 46 praní

Chanteclair Marsiglia je koncentrovaný tekutý prací gel s obsahem marseillského mýdla a odmašťovací složkou. Účinně odstraňuje běžné i odolnější nečistoty a mastné skvrny, přičemž je účinný také při praní za nižších teplot. Vhodný pro bílé i barevné prádlo. Balení vystačí až na 46 praní.

Skladem 24 ks
199,00 Kč

Měrná cena: 96,14 Kč / l

Toaletní papír Linteo Classic color 4KS 2-Vrstvý růžový 15m/role

Toaletní papír Linteo Classic color 4KS 2-Vrstvý růžový 15m/role

Jemný dvouvrstvý toaletní papír Linteo Classic Color v růžové barvě je vhodný pro každodenní použití. Je vyroben ze 100% celulózy a nabízí příjemnou kombinaci jemnosti a pevnosti. Praktické balení obsahuje 4 role, každá s návinem 15 metrů a 150 útržky.

Skladem více než 30 ks
27,00 Kč

Měrná cena: 0,45 Kč / m

Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme dárková sada Eau de Parfum 100 ml+Eau de Parfum 10 ml

Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme dárková sada Eau de Parfum 100 ml+Eau de Parfum 10 ml

Dárková sada Versace Eau Fraîche Extreme Pour Homme nabízí moderní dřevitě-aromatickou vůni pro muže. Parfémovaná voda kombinuje svěží citrusové tóny s aromatickými bylinami a elegantním dřevitým základem.

Skladem 1 ks
2 399,00 Kč

Měrná cena: 2 399,00 Kč / ks

Versace Dylan Purple Pour Femme dárková sada edp+tělové mléko+sprchový gel 50ml

Versace Dylan Purple Pour Femme dárková sada edp+tělové mléko+sprchový gel 50ml

Dárková sada Versace Dylan Purple Pour Femme obsahuje parfémovanou vodu, tělové mléko a sprchový gel. Dylan Purple je svěží květinově-ovocná vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2022. V úvodu se spojují tóny hrušky, hořkého pomeranče a bergamotu. Srdce tvoří frézie, mahónie a Pomarose. Základ doplňuje cedrové dřevo, ambroxan, Belambra, Iso E Super a pižmové tóny.

Skladem 1 ks
1 930,00 Kč

Měrná cena: 1 930,00 Kč / ks

Chanteclair Bicarbonato prací gel 2070 ml 46 dávek

Chanteclair Bicarbonato prací gel 2070 ml 46 dávek

Chanteclair Bicarbonato je koncentrovaný tekutý prací gel s obsahem bikarbonátu neboli jedlé sody. Pomáhá odstraňovat běžné i odolnější nečistoty a nepříjemné pachy a zanechává prádlo čisté a svěží. Účinný je i při praní za nižších teplot. Balení 2070 ml vystačí až na 46 praní.

Skladem 30 ks
199,00 Kč

Měrná cena: 96,14 Kč / l

Zobrazit více

TAŠKA OBYČEJNÁ ČERV 10KG igelitka

TAŠKA OBYČEJNÁ ČERV 10KG igelitka

Igelitka, nosnost až 10kg.

Skladem více než 30 ks
1,00 Kč

Měrná cena: 0,10 Kč / kg

VATOVÉ PODUŠKY LA PRIMA 100KS
Skladem více než 30 ks
25,00 Kč

Měrná cena: 0,25 Kč / ks

ORION mololapka 1ks

ORION mololapka 1ks

orion mololapka na potravinové moly cena za 1ks

Skladem více než 30 ks
15,00 Kč
FÓLIE KRYCÍ 4X5 METRŮ
Skladem více než 30 ks
19,00 Kč
DRÁTĚNKA NA NÁDOBÍ ARCONELKA
Skladem 20 ks
23,00 Kč
TUŽKA KOHINOOR HNĚDÁ
Skladem více než 30 ks
13,00 Kč
Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:777812121
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování